اخبار
رئیس سازمان قضایی سمنان: در شرایط کنونی بیش از همیشه به روحیه ایثار و شهادت نیازمندیم به مناسبت هفته دفاع مقدس، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سمنان با فرماندهان نظامی و انتظامی استان دیدار کرد.

رحیم یونسی زرینی در این دیدار گفت: مردم غیرتمند ایران در دفاع مقدس از استقلال و هویت دینی و ملی خود دفاع کردند.
وی با اشاره به حضور اقشار مختلف در عرصه دفاع از کشور در دوران جنگ تحمیلی گفت: علاوه بر مردان غیور، مادران، همسران و خواهران بسیاری نیز در صف مقدم جبهه از اعتقادات و سرزمین خویش دفاع ‌کردند. آن‌ها در عرصه‌های پشتیبانی و امداد جبهه‌های جنگ و جهاد نیز نقش خویش را در نهایت تعهد، ایثار و تلاش ایفا کردند و در این میدان سخت و طاقت‌فرسا نیز موفق و سر بلند بودند.
رئیس سازمان قضایی استان افزود: ما ملزم به حفظ یاد و خاطره حماسه دفاع مقدس هستیم و این امر به سبب دِینی است که شهدای این حماسه بزرگ و خانواده های آنها به گردن ما دارند. 
یونسی زرینی در پایان گفت: همه ما می‌دانیم دلیل پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت رزمندگان بود، روحیه‌ای که در شرایط کنونی کشور بیش از هر زمان دیگری به آن نیازمندیم و همه ما باید تلاش کنیم تا منافع ملی و مطالبات به‌حق مردم را بر خواست فردی، شخصی و خانوادگی ترجیح دهیم و این همان ایثارگری است که همواره به آن نیاز داریم.