1398/8/8 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی سمنان:

رعایت حقوق شهروندی از سوی نیروهای انتظامی باعث افزایش رضایتمندی مردم می شود

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سمنان به همراه دادستان نظامی استان و رئیس دادسرای نظامی ناحیه شاهرود با هدف نظارت بر حسن رفتار و انجام وظایف ضابطین و عوامل اجرایی ناجا با جمعی از فرماندهان، روسا، مدیران و عوامل اجرایی یگان های انتظامی شهرستان شاهرود دیدار و گفتگو کرد.

رحیم یونسی زرینی همچنین در بازدید از کلانتری های سطح شهر گفت: کلانتری ها پیشانی نیروی انتظامی محسوب می شوند و رفتار مامورین کلانتری با مردم رابطه مستقیمی با نحوه ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی از سوی مردم دارد.
وی افزود: چنانچه برخورد عوامل انتظامی در چارچوب موازین اسلامی و منشور اخلاقی و رعایت حقوق شهروندی باشد سطح رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی بالا خواهد رفت.

سازمان قضایی حامی مامورین وظیفه شناس است
علی اسمعیل پور، دادستان نظامی استان سمنان نیز در بازدید از پاسگاه مرکزی شاهرود ضمن تقدیر از نقش سازنده نیروی انتظامی در تامین امنیت گفت: سازمان قضایی حامی مامورین وظیفه شناسی است که در محدوده قانون به ایفاء وظیفه می پردازند.

برخورد مناسب با مردم خدمات ناجا را نزد مردم شاخص و متمایز می کند
همچنین احسان حیدری، رئیس دادسرای نظامی ناحیه شاهرود با اشاره به سختی کار در مجموعه نیروی انتظامی گفت: آنچه خدمات نیروی انتظامی را نزد مردم شاخص و متمایز می کند، برخورد و نگرش مناسب مامورین با مردم است که اگر با سعه صدر بیشتری انجام شود هیچگونه نارضایتی را به دنبال نخواهد داشت.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما