1398/9/4 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی سمنان:

سربازان آینده انقلاب از سنین پایین با تفکر بسیجی رشد می کنند

رئیس اداره زندان های سمنان با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان دیدار کرد.

رئیس سازمان قضایی سمنان در این دیدار گفت: هشت سال با دست خالی و با تفکر بسیجی در دفاع مقدس با استکبار جهانی جنگیدیم و دشمن اصلا تصور نمی کرد که نیروی مقاومت بسیج از نوجوان ۱۳ ساله تا پیرمرد ۸۰ ساله بتواند جلوی آنان ایستادگی کند.
رحیم یونسی زرینی با اشاره به این جمله رهبرمعظم انقلاب که «تا بسیج هست هیچ تهدیدی متوجه جامعه اسلامی نخواهد شد» افزود: نوجوانان امروز با لباس بسیجی در میدان حضور دارند تا به دنیا بفهمانند سربازان آینده انقلاب اسلامی از سنین پایین با تفکر انقلابی و بسیجی رشد می کنند و آینده این مملکت را رقم می زنند.
وی با اشاره به اتفاقات و اغتشاشات به دلیل گرانی بنزین گفت: رهبرمعظم انقلاب فتنه ۹۸ را پیش بینی می کردند که دشمن منتظر کوچکترین جرقه در کشور است تا فتنه و اغتشاش درست کند. 
یونسی زرینی تصریح کرد: با توطئه دشمنان شاهد اغتشاشات در لبنان و عراق هم هستیم. دشمنان در کشور ما هم با همین رویکرد پیش رفتند اما با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم این توطئه به سرعت خنثی شد.
رئیس سازمان قضایی استان با بیان اینکه از اول انقلاب انواع فشارها از سوی دشمن بر کشور وارد شده گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ما در همه زمینه های سیاسی، اجتماعی و نظامی دشمن را به عقب راندیم و ان شاالله در موضع اقتصادی هم به زودی دشمن را شکست خواهیم داد.
تفکر بسیجی و خدمت جهادی عامل ترقی و اعتلای اهداف والای نظام است
در ادامه این دیدار رئیس  اداره زندان های استان ضمن تقدیر از تلاش های سازمان قضایی در راستای پیشگیری از وقوع جرم گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره تفکر بسیجی و خدمت جهادی حاکم بوده و همین امر عامل ترقی و اعتلای اهداف والای نظام است.
محمود باهنر افزود: دستگاه قضایی با مفاسد در همه زمینه ها، قاطعانه برخورد می کند و این امر باعث دلگرمی مردم و گسترش عدالت اجتماعی شده است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما