1398/2/24 سه‌شنبه

دیدار دادستان نظامی سمنان با فرماندهان مرکز آموزش شهدای وظیفه پدافند هوایی

دادستان نظامی استان سمنان با فرمانده مرکز آموزش میدان تیر شهدای وظیفه پدافند هوایی سمنان دیدار و گفت و گو کرد.

در این جلسه که جمعی از فرماندهان، روسای حفاظت، بازرسی و قضایی میدان تیر شهدای وظیفه پدافند هوایی حضور داشتند، دادستان نظامی استان سمنان در خصوص مسائل مرتبط با پیشگیری از وقوع جرم و آشنایی با قوانین و مقررات به صورت تخصصی به بحث و گفتگو پرداخت.
علی اسماعیل پور، دادستان نظامی استان سمنان با بیان اینکه یکی از مهترین مأموریت های سازمان قضایی نیروهای مسلح، صیانت از نظامیان بوده و مرجع تظلم خواهی و رسیدگی به حقوق نظامیان می باشد.
وی افزود: فرماندهان علاوه بر انتقال تجارب باید مانند فردی مهربان و دلسوز در کنار نیروهای تحت امر خود باشند که این خود باعث پیشگیری از وقوع جرم خواهد شد.
اسماعیل پور عدم آگاهی از قانون و بی اطلاعی از عناوین مجرمانه را یکی از شایع ترین عوامل انجام جرم دانست و آمادگی دادسرای نظامی استان جهت افزایش دوره های آگاه سازی را اعلام کرد.
در این جلسه سرهنگ خوش چشم، فرمانده مرکز آموزش میدان تیر شهدای وظیفه پدافند هوایی سمنان ضمن تقدیر از زحمات مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با تأکید بر لزوم تعامل هر چه بیشتر بین مرکز آموزش پدافند و سازمان قضایی خواستار برگزاری کلاس های آگاه سازی شد و افزود: آموزش در کاهش میزان جرایم کارکنان این مرکز بسیار تأثیر گذار بوده است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما