1398/4/26 چهارشنبه

دیدار رئیس سازمان قضایی سمنان با فرمانده نیروی زمینی ارتش

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سمنان به همراه دادستان نظامی استان با امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش دیدار کرد.

 فرمانده نیروی زمینی ارتش در این دیدار سازمان قضایی را به عنوان یک سازمان صیانت کننده و پشتیبان نیروهای مسلح دانست.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری افزود: تکیه به قدرت خداوند و فرماندهی ولایت فقیه از یک سو و اعتماد به جوانان و قرار دادن آن‌ها در حساس‌ترین مسئولیت‌های نظام از سوی دیگر، با نشاط‌ترین و منعطف‌ترین نیروهای نظامی جهان را به ملت ایران بخشیده است و افتخارات شگرف در عرصه دفاعی، محصول این دو خصوصیت است.
وی در انتها از تلاش ها و مساعدت رئیس سازمان قضایی سمنان و دادستان نظامی استان به جهت برگزاری کلاس های آگاه سازی قضایی و حقوقی که به صورت مستمر و هدفمند درقرارگاه عملیاتی 58 ذوالفقار و تیپ 158 و 258 تکاور ذوالفقار شاهرود برگزار می شود، تقدیر کرد.
در ادامه این دیدار رئیس سازمان قضایی سمنان یکی از مهمترین دستاورد انقلاب را تبدیل ارتش طاغوت به ارتش حامی ارزش‌های انسانی و اسلامی دانست.
رحیم یونسی زرینی افزود: انقلاب اسلامی همچنان اهداف و شعارهای خود مانند استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و حمایت از مظلومان جهان و استکبار ستیزی را دنبال می‌کند و دلیل دشمنی‌های نظام سلطه با ایران اسلامی همین اهداف و آرمان‌هاست.
وی تاکید بر اینکه باید به جوانان اعتماد کرد، گفت: شاخص‌هایی که در دفاع مقدس توانست موجب پیروزی ما در برابر استکبار جهانی شود امروز هم می‌تواند سبب پیروزی و موفقیت‌های روزافزون انقلاب اسلامی و برون رفت از مشکلات امروز باشد. یکی از این شاخصه ها اعتماد به جوانان است که در بیانیه گام دوم انقلاب نیز محور اصلی جوانان هستند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما