1398/2/31 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی سمنان:

فعالان حوزه روابط عمومی نجات فرهنگ جامعه از تنگ نظری ها را اساس کار خود قرار دهند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سمنان به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در دیدار با مسئول روابط عمومی سازمان با اشاره به اینکه روابط عمومی قلب تپنده و پیشانی هر سازمان می باشد، گفت:

معتقدم روابط عمومی در هر سازمان و نهاد نقش کلیدی و تاثیر گذار بر افکار عمومی دارد.
رحیم یونسی زرینی تصریح کرد: مبنای کار روابط عمومی ها باید کار فرهنگی و فرهنگ سازی باشد و فعالان این حوزه لازم است نجات فرهنگ جامعه از تنگ نظری ها را اساس کار خود قرار دهند.
وی با اشاره به لزوم حفظ و ارتقاء امنیت و آرامش کنونی استان و اهمیت آن در پیشبرد امور و تحقق اهداف کلان، نقش روابط عمومی ها در این زمینه را با اهمیت خواند و گفت: برانگیختن عطش در افکار عمومی برای پیگیری اخبار و گزارش های حوزه کاری، تقویت شیوه های پاسخگویی دستگاه های اجرایی در برابر مردم و رسانه ها، ارتقاء آموزش و فرهنگ سازی، بهبود سطوح ارتباطی مدیران با کارکنان و مردم از دیگر وظایف خطیر روابط عمومی هاست.
یونسی زرینی اضافه کرد: دست اندرکاران روابط عمومی ها باید در ارتقاء و روزآمدی سازمان تلاش مضاعف داشته باشند و جایگاه مهم خود در مجموعه را دست کم نشمارند.
وی در انتها به گسترش روزافزون ارتباطات در دنیای کنونی و به دنبال آن تشکیل دهکده جهانی اشاره کرد و حضور فعالانه روابط عمومی ها در این عرصه برای آگاه سازی افکار و پاسخگویی را امری مهم برشمرد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما