1398/4/2 يكشنبه

امضای تفاهم نامه سازمان قضایی سمنان و دانشکده علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان

سازمان قضایی سمنان و دانشکده علمی کاربردی فرماندهی انتظامی سمنان و مرکز پژوهش و تحقیقات ناجا استان تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

یونسی زرینی، رئیس سازمان قضایی سمنان، دکتر رضا مهرجو، رئیس دانشکده علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان، و دکتر مهدی یعقوبی رئیس مرکز پژوهش و تحقیقات ناجا استان در مراسم امضای این تفاهم نامه‌ بر همکاری و هم افزایی بیشتر این مراکز تحقیقاتی و سازمان قضایی تاکید کردند.
در امضای این تفاهم نامه مقرر شد دبیرخانه‌ای مشترک برای پیگیری مفاد تفاهم نامه تشکیل شود. از مفاد این تفاهم نامه می‌توان به "طراحی و اجرای پروژه‌های آموزشی، پژوهشی و کاربردی مشترک مورد نیاز بر اساس اهداف تعیین شده طرفین"، "همکاری متقابل در اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی مشترک بر اساس اولویت‌ها و اهداف تعیین شده طرفین" و "برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت در حوزه‌های تخصصی" اشاره کرد.
رئیس سازمان قضایی سمنان، در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی سمنان با سازمان قضایی استان گفت: استفاده از ظرفیت پژوهشی اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان برای بهبود فرایند‌های رسیدگی، اجرای طرح‌های تحقیقاتی مشترک و استفاده از نتایج طرح‌های پژوهشی برای ارتقاء سطح علمی را از اهداف امضای این تفاهم نامه دانست.
رحیم یونسی زرینی افزود: بر اساس این تفاهم نامه، دانشجویان رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی نیز می‌توانند پس از تایید مبادی ذی ربط طرح کارورزی خود را در شعب دادسرا و دادگاه بگذرانند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما