1398/3/4 شنبه

به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر

دیدار رئیس سازمان قضایی سمنان با خانواده شهدا و ایثارگران

به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سمنان به همراه دادستان نظامی استان با خانواده حسن نکوئی از شهدای هشت سال دفاع مقدس و کاظم ضمیری از ایثارگران جنگ تحمیلی دیدار کرد.

رحیم یونسی زرینی در این دیدار بیان داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است.
وی با تاکید بر اینکه مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد، افزود: شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند و امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است.
یونسی ایثار و از خود گذشتگی شهدا را از مهمترین عوامل حفظ انقلاب دانست و گفت: مردم ایران باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشند و همه وظیفه داریم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و ادامه دهنده راهشان باشیم.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کاری بزرگ انجام دادند، افزود: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
رئیس سازمان قضایی سمنان در پایان ابراز امیدواری کرد بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا مدیون خون شهدا نباشیم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما