1398/4/30 يكشنبه

مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی عنوان کرد؛

از تخلفات کوچک هم نمی گذریم

مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح در جمع کارکنان سازمان قضایی سمنان گفت:

 با توجه به اهمیت و جایگاه سازمان قضایی، کوچکترین تخلف کارکنان، بسیار به چشم می آید که این امر باعث شده از تخلفات کوچک هم به راحتی نگذریم و در راستای صیانت از کارکنان حساسیت و دقت ویژه ای داشته باشیم.
علیرضا بیگمرادی با اشاره به حدیثی از امیرمومنان(ع) گفت: هرکس وجدان خود را بیدار نگه دارد، حق تعالی وعده داده که خود نگهبان اوست و اگر هر شخص قبل از انجام هر کاری کمی تامل کند و فکر کند که با انجام آن عمل باعث خشنودی خداوند می شود یا قهر حق تعالی؟ یقیناً همین تفکر چند ثانیه ای باعث خواهد شد که انسان با کمک خداوند متعال از بسیاری از گناهان دور باشد.
وی تصریح کرد: از سازمان قضایی به عنوان مسجد قوه قضائیه یاد می شود و این تعبیر وظیفه ما را سنگین تر می کند و می بایست همه ما مراقب رفتار های خود باشیم که چگونه با ارباب رجوع برخورد کنیم.
بیگمرادی گفت: تعبیر "خطوات شیطان" که در قرآن آمده یعنی شیطان بسیار آرام و پله پله به افراد نزدیک شده و او را در دام می اندازد.
وی با بیان اینکه نظم و انضباط در سازمان قضایی از جایگاه بالایی برخوردار است تاکید کرد: ما با نیروهای مسلح سر و کار داریم و زمانی که اسم نیروهای مسلح می آید اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، نظم و انضباط است. بنابراین سازمانی که قرار است عدالت را در نیروهای مسلح برقرار کند، می بایست خود الگوی نظم و انضباط باشد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما