1398/3/12 يكشنبه

خدمت صادقانه نباید در حد شعار باشد

جلسه اداری

در جلسه شورای اداری استان با تاکید بر اینکه خدمت صادقانه نباید در حد شعار باشد خواستار تعیین تکلیف پرسنل ناکارآمد شد.

                   خدمت صادقانه نباید در حد یک شعار باشد
رئیس سازمان قضایی سمنان با تاکید بر اینکه خدمت صادقانه نباید در حد یک شعار باشد خواستار تعیین تکلیف نیروهای بی انگیزه و ناکارآمد شد و گفت: می بایست طبق نقشه راه ریاست محترم قوه قضائیه و ریاست محترم سازمان قدم برداریم و از روزمرگی پرهیز نمود.
رحیم یونسی زرینی صبح شنبه در جلسه شورای اداری استان با تاکید بر اینکه خدمت صادقانه نباید در حد شعار باشد خواستار تعیین تکلیف پرسنل ناکارآمد شد.
وی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته در سال 97 از عملکرد استان ، ضمن تقدیر از کلیه فعالیت ها و خدمات پرسنل گفت: برای رسیدن به جایگاه مطلوب و شایسته که برازنده سازمان قضایی سمنان باشد باید تلاش مضاعف و پیگیری مجدانه و دلسوزانه و متعهدانه در امور داشته باشیم.
یونسی زرینی در خصوص روز قدس افزود:رهنمود قرآن این ات که اگر تقوی داشته باشیم نقشه های دشمن نقش بر آب می شود.
وی اظهار داشت 2 شرط وجود دارد که در صورت به وقوع پیوستن این شروط هر چه دشمن علیه نظام و جامعه اسلامی نقشه پیچیده تر بکشد با شکست مواجه می شود که این 2 شرط مقاومت و تقوی می باشد و صبر از عناصر تقواست و اگر در مقاوم و با تقوی داشته باشیم نقشه های دشمن بی اثر خواهد شد.
رئیس سازمان قضایی سمنان بیان داشت:اگر در ادارهای فردی بهتر از افراد دیگر به وظایف خود عمل می کند و خدمات شایسته تری به مردم ارائه کند و توسط مسئول انتخاب نشود آن مسئول به خدا، پیامبر و جامعه اسلامی خیانت کرده است چرا که باید بهترین ها برای اداره مسلمین انتخاب شوند.
ایشان  سالگرد ارتحال امام (ره) را گرامی داشته و این روز بزرگ را به همکاران یادآور شدند و همچنین افزود  با توجه به نزدیک شدن به هفته قوه قضائیه باید تلاش کنیم خدمات صادقانه مجموعه سازمان قضایی به نحو شایسته به سمع و نظر مردم شریف استان برسد تا باورهای مردم را نسبت به فعالیت سازمان تحکیم نمایند.
وی در پایان تصریح کرد: باید سعی کنیم مسائل و مشکلات را قبل از اینکه تبدیل به معضل بزرگ و بحران شوند حل و فصل کنیم و از غیبت و سخن چینی پرهیز کنیم که این امر علاوه بر گناه کبیره بودن نتیجه ای جز تردید و نا امیدی در بین همکاران نخواهد داشت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما